(050) 060-67-39
(063) 675-36-10
Написати нам
Киев, пр. Перемоги 121 ​
Карта проїзду

Зоряні воїни

 

Хочете влаштувати дітям незабутнє свято? Наші аніматори допоможуть їм створити незабутню подорож разом з героями мультфільму «Зоряні війни», яке обов'язково зацікавить дівчаток і хлопчиків 6 - 10-и річного віку.

 


Під войовничу музику до хлопців влітають герої мультфільму «Зоряні воїни». У них діти дізнаються Обі Вана і Осоку. Вони хочуть врятувати світ і шукають для цього помічників: хоробрих і сміливих джидаїв.


Іменинника призначають головним, і діти готуються до посвячення у воїни. Вони вчаться користуватися лазерними променями з кульок. А на обличчя їм наносять відмітні знаки.
Щоб закінчити посвяту, хлопці повторюють за Обі Ваном джідайскую клятву.


Вони стали справжніми воїнами і готові до перемоги над інопланетянами. Діти одягають космічні скафандри, сідають у лайнери і відправляються на іншу планету. У польоті їм допомагає пантоміма.


Весело і граючи хлопці добираються до Марса, де змагаються у силі, перетягуючи каната. І далі в дорогу! На Венері падає райдужний сніг. Всі починають грати в сніжки.


А на Меркурії інша традиція. Там літають на космічних тарілках і змагаються на спритність.


Дослідивши нашу галактику, діти відправляються в іншу. Вона наповнена атракціонами, між якими діти шукають і знищують інопланетян.
Джидай перемогли, святкують і вітають головного Джидая. Попереду бенкет і подарунки.

 
Бажаєте зробити замовлення
чи потрібна консультація?
Передзвоніть нам або напишіть повідомлення!
(050) 060-67-39
(063) 675-36-10
НАПИСАТИ ЛИСТА


Відгуки
 
Валентина
Білогородка
Дякую за свято, дискотека была фантастична, дорослим i деткам даже сподобалося
 
 

 

Олена
Київ
Дуже радi, що знайшли ваше агенство, все на професiйному рiвнi i завжди нова програма i конкурси.
 
 

 

Татьяна
Киев
Спасибо за прекрасный праздник, нам все очень понравилось.
 
 

 

Руслан
Киев
Уже 3 год с вами празднуем день рождения дочки и вы всегда на высоте, и всегда знаете чем можно нас удивить. Ни одного повторяющегося конкурса и реквизита! Спасибо огромное!
 
 

 

Оксана
Киев
Спасибо организаторам агентства за день рождения! Вы так много атрибутов привезли на праздник, мы были приятно поражены. Очень много игр, дискотека с светомузыкой, пеной и пузырями, все как обещал администратор. Всем рекомендуем!
 
 

 

Лидия
Чабаны
Обратились к вам по рекомендации друзей, которые уже заказывали аниматоров и нисколечки не пожалели! Спасибо, море эмоций и радости у деток. За час праздника актеры успели провести много игр, провели дискотеку с мыльным пузырями и пеной, нарисовали аквагрим и подарили шарики. Очень довольны вашей работой.
 
 

 

Людмила
Нові Петрівці
Навiть, i не думала, до такe гарне свято в нас буде! Ви великi молодцi, будем всiм рекомендувати! Пiнна дискотека просто супер!
 
 

 

Наташа
Київ
Дякую за чудовище свято! Дорослим i малим даже сподобалося.
 
 

 

Вікторія
Київ
Настрій чудовий на весь рік! Ні хвилинки відпочинку.
 
 

 

Елена
Киев

Вопрос

Вы проводите праздники для 2хлетних детей? Какой продолжительности праздник вы рекомендуете заказывать?

 

Ответ

Здравствуйте. Да, проводим. Рекомендуемое время проведения праздника -- от 1 часа до 2х. Мы можем увлечь малышей такого возраста, не смотря на то, что маленькие дети быстро отвлекаются. Благодаря разнообразному и яркому реквизиту мы можем захватить внимание детей на протяжении всего праздника.

 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

запам'ятати мене
Відновлення пароля:
Інструкція по відновленню пароля
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: