(050) 060-67-39
(063) 675-36-10
Написати нам
Киев, пр. Перемоги 121 ​
Карта проїзду

Про нас

 

У кожного в житті настають такі знаменні дати, які хочеться відзначити незабутньо. І Ви починаєте шукати кому довірити організацію важливого свята. Щоб він пройшов на всі 100% і всі гості залишилися задоволені.

Організація анімаційної діяльності - це наша доля! Київ - це те місто, в якому великий вибір команд аніматорів, але саме ми гарантуємо високий рівень організації ексклюзивного заходу!

 

У кожного в житті настають такі знаменні дати, які хочеться відзначити незабутньо. І Ви починаєте шукати кому довірити організацію важливого свята. Щоб воно пройшло на всі 100% і всі гості залишилися задоволені.

 

Організація анімаційних програм

 

Організація анімаційних програм у нас проходить уважно і відповідально. "Красунька-Неваляшка" розробляє окрему програму для кожного свята. Ми враховуємо все: психологію дітей, якщо це дитяче свято, розваги, які будуть цікаві саме для Вашого заходу, оригінальні привітання і не забуваємо про гумор, без якого не бути свята! Так само враховуємо всі Ваші побажання, прохання і приділяємо увагу Вашим фантазіям і всіх деталей.

 

Аніматор на дитячий день

 

Немає нічого сумніше для Вашої дитини, якщо не приїде аніматор на дитячий день народження! Наші професіонали підберуть спеціальну програму, яка підійде віку іменинника та його гостей. Але для початку Вам з дитиною потрібно вибрати тематику ексклюзивної вечірки, яку ми влаштуємо для нього. Ваші дітки будуть в захваті від наших аніматорів, адже вони будуть спілкуватися на доступній мові для діток і жартувати на зрозумілі їм теми. А наші конкурси доставлять їм купу веселощів і радості, про які вони пам'ятатимуть ще довго. Ми приділимо потрібну увагу імениннику, щоб він не забув, що свято і день саме його!

 

Аніматор на будинок


До Вас може приїхати аніматор на будинок, в кафе, в ресторан, на природу, в дитячий сад - нам усе під силу! Якщо, приміром, на святі велика кількість дітей, то за Вашим бажанням можуть приїхати кілька аніматорів, адже, чим більше аніматорів, тим більше уваги, радості і розваг Вашим діткам. Кілька аніматорів зможуть провести більше конкурсів і краще організувати дітей у команди, особливо якщо це дітки дошкільного віку.


Наші професіонали завжди мають при собі цікаві речі і незабутні конкурси, від яких діти, та й дорослі не можуть відірвати очей! Але, а найголовніше, що є у наших аніматорів - це завжди привітне, добре і просто чудовий настрій, яке в процесі гри обов'язково передасться Вам і Вашим діткам! З нашою командою Ваш захід виявиться найефектнішим, запальним і ексклюзивним. Наші аніматори знають самі унікальні і веселі привітання, як для діток, так і для їхніх батьків.


Київ - місто можливостей! І "Красунька-Неваляшка" дає Вам можливість не сумувати, що не сумувати і не ламати голову кому довірити організацію Вашого улюбленого свята, а навпаки, зануритися в блискучу святкову атмосферу. Якщо Ви звернетеся до нас, то залишаться в шикарному настрої не тільки діти, а й дорослі. Ми гарантовано виконаємо свою роботу, Ви надовго заразитеся сміхом, веселощами, позитивом і прекрасним настроєм від наших запалювальних аніматорів! Ми чекаємо Ваших звернень до нас і поспішаємо виконати ексклюзивне заходи для Вас і Ваших чудових діток. Наша компанія відповідально підходить до кожного Вашого замовлення, не забуваючи враховувати Ваші прохання і бажання!

 

 

 
 
Бажаєте зробити замовлення
чи потрібна консультація?
Передзвоніть нам або напишіть повідомлення!
(050) 060-67-39
(063) 675-36-10
НАПИСАТИ ЛИСТА
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

запам'ятати мене
Відновлення пароля:
Інструкція по відновленню пароля
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: